Asist sponsorem projektu Cool-tura

Asist wspiera czytelnictwo. Czując odpowiedzialność społeczną, nasza multiagencja została sponsorem młodzieżowego projektu Cool-tura, który ma zachęcić młodzież do sięgnięcia do ciekawej lektury i wartościowych filmów. Projekt realizowany jest w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”.

„Zwolnieni z teorii to praktyczna gra zespołowa, w której zadaniem jest zrealizowanie prawdziwego projektu społecznego. Przez realizację projektu uczestników prowadzi interaktywny portal.

Nasz projekt ma na celu zachęcenie młodych ludzi do czytania książek i oglądania filmów, które warte są zapamiętania. Tym samym mamy nadzieję wprowadzić do ich świata kulturę i pozwolić, aby dalej w nich rosła. Krótko mówiąc, zamierzamy przedstawić co ciekawsze dzieła lub ich fragmenty i mówić o nich w trakcie zaplanowanych spotkań. Mamy nadzieję na zawziętą polemikę nie tylko o tym, co się podobało, ale również o tym, co nie przekonało młodzieży. Wierzymy, że dzięki wspólnym dyskusjom młode pokolenie dostrzeże alternatywę dla spędzania czasu przed komputerem, a także powiększy swój zasób wiedzy i słownictwa – dodają organizatorzy projektu Cool-tura.

W olimpiadzie uczestnicy mogą zdobyć jeden z dwóch certyfikatów,  które są rozpoznawalne i honorowane na całym świecie. Certyfikat Project Managment Principles oraz Certyfikat Project Managment Fundamentals sygnowane przez Project Managment Institute R.E.P. – MT&DC – to dokumenty potwierdzające zdobyte doświadczenie i wiedzę o najważniejszych elementach zarządzania projektami, wystarczającą do samodzielnej realizacji projektu, również społecznego.

Projekty zrealizowane w ramach Zwolnionych z Teorii będą rywalizować także o nagrody – „Wilki” za Najlepsze Projekty Społeczne w kategoriach tematycznych i geograficznych.

Zachęcamy wszystkich do udziału w panelach dyskusyjnych w ramach projektu Cool-tura.

plakat_blog