Nagroda “Gazele Biznesu” staje się tradycją

Multiagnecja Asist po raz 4 otrzymała nagrodę w prestiżowym rankingu „Gazel Biznesu” najdynamiczniej rozwijających się  małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne wydawnictwa Bonnier, w Polsce organizowany przez dziennik Plus Biznesu.

– Niezmiennie od 2014 roku, możemy szczycić się nagrodą „Gazela Biznesu”, która daje nam niesamowitą satysfakcję i zachęca do działania. Dla naszej firmy najważniejsi są ludzie, wspólnymi siłami pracujemy na coraz to lepsze wyniki finansowe. Jesteśmy firmą stawiającą największy nacisk na nowoczesne technologie i fachową obsługę naszych współpracowników. Zaufało nam już ponad 3600 agentów, którzy mogą liczyć na naszą pomoc i indywidualne podejście – mówi Rafał Ćwikliński, Prezes Zarządu Asist Sp. z o.o.

„Gazele Biznesu” to najstarszy i najpopularniejszy ranking dynamicznie rozwijających się małych
i średnich firm. W Polsce ranking sporządzany jest przez dziennik „Puls Biznesu”, od 2000 roku. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych.

Multiagencja Asist istnieje od 2003 roku i zajmuje się organizacją i obsługą sieci agentów ubezpieczeniowych na terenie całego kraju. Współpracujący z nami agenci w ramach jednej umowy otrzymują możliwość sprzedaży produktów piętnastu towarzystw oferujących ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe oraz – za pośrednictwem siostrzanej spółki Seguria – siedmiu towarzystw życiowych.