XXVI MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO IM. ANDRZEJA GRUBBY


Asist drugi rok z rzędu został sponsorem tytularnym XXVI MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO IM. ANDRZEJA GRUBBY.

Turniej odbędzie się w sobotę 27 sierpnia 2022 r. na Miejskiej Hali Sportowej w Starogardzie Gdańskim. W zawodach wezmą udział dorośli i dzieci. Szeroka oferta kategorii wiekowych sprawia, że w turnieju może wziąć udział każdy, a z roku na rok liczba uczestników rośnie.

Turniej upamiętnia Andrzeja Grubbę, wybitego sportowca, wielokrotnego reprezentanta Polski na mistrzostwach Polski, Europy i Świata, a także Igrzyskach Olimpijskich.


27 sierpnia rano zagrają dzieci i młodzież w 12 kategoriach wiekowych. Nagrodzeni zostaną najlepsi zawodnicy i zawodniczki za zajęcie miejsca od I do III. Na zakończenie turnieju wśród wszystkich uczestników odbędzie się losowanie nagród.

Po południu rywalizować będą dorośli w 6 różnych kategoriach w tym w kategorii senior gdzie do wygrania są nagrody finansowe  (I miejsce 1000 zł, II miejsce 600 zł, III miejsce 400 zł). Na zakończenie turnieju również odbywa się losowanie nagród wśród wszystkich uczestników.

Każdy z Was może wziąć udział w turnieju, zapraszamy do zapisów: https://osir.com.pl

Opis wydarzenia oraz fotorelacja z zeszłego roku znajduje się <<< TUTAJ >>>