Znamy wyniki głosowania na najlepsze towarzystwo ubezpieczeniowe 2014 roku!

W ostatnich dniach lutego wszystkich agentów sieci Asist oraz ich pracowników zaprosiliśmy do udziału w głosowaniu na najlepsze towarzystwo 2014 roku. Głosy można było oddawać na wszystkie towarzystwa oferujące ubezpieczenia komunikacyjne znajdujące się w ofercie Asist. Znamy już wyniki głosowania! 

Najlepsze towarzystwo Agenci oraz ich pracownicy mogli wybierać za pośrednictwem Panelu Agencyjnego Asist. Na stronie głosownia zaprezentowaliśmy 5 kategorii, w których mogli oddać swój głos. Aby tego dokonać, wystarczyło wskazać swojego faworyta w każdej z nich.

Głosowanie na najlepsze towarzystwo ubezpieczeniowe to dla nas oraz dla naszych partnerów – Towarzystw – doskonałe źródło wiedzy o tym, jak współpracujący z nami agenci postrzegają dane Towarzystwo. Tak też ułożyliśmy kategorie, by nie tylko wybrać najlepsze towarzysto, ale dać wszystkim zakładom wiedzę, jak agenci Asist je postrzegają. Jak oceniają kluczowe, naszym zdaniem, aspekty współpracy. W naszej zabawie wzięło udział ponad 300 agentów, co jest wynikiem bardzo zadowalającym. Chcemy corocznie wybierać najlepszy, zdaniem agentów Asist, zakład ubezpieczeń – najlepsze towarzystwo 2015 roku agenci naszej sieci wybiorą na początku przyszłego roku – dodaje Piotr Zawaluk, Dyrektor ds. IT i Marketingu Asist.

Po zakończeniu plebiscytu system przeliczył wyniki głosowania, które przedstawiają się następująco:

Kategoria 1 – Towarzystwo oferujące najlepszą obsługę Agenta poprzez swoją infolinię:

 1. Link4
 2. Proama
 3. MTU

Kategoria 2 – Towarzystwo oferujące najlepszy system informatyczny do wystawiania i obsługi polis:

 1. MTU
 2. Proama
 3. Link4

Kategoria 3 – Towarzystwo oferujące najlepsze produkty ubezpieczeniowe:

 1. Ergo Hestia
 2. Proama
 3. Warta

Kategoria 4 – Towarzystwo najlepiej wpierające marketingowo pracę Agenta:

 1. Proama
 2. Link4
 3. Warta

Kategoria 5 – Najlepsze towarzystwo ubezpieczeniowe 2014: 

 1. Link4
 2. Ergo Hestia
 3. Warta

 

DSC_8320

Prezes LINK4 Roger Hodgkiss otrzymuje pamiątkową statuetkę z rąk Zarządu Asist, Beaty i Rafała Ćwiklińskich.

 

Towarzystwa ubezpieczeniowe Ergo Hestia, MTU oraz Proama, które zajęły pierwsze miejsca w kategoriach 2-4 otrzymają pamiątkowe dyplomy, zaś towarzystwo LINK4 za zwycięstwo w najważniejszej kategorii otrzymało statuetkę „Najlepsze Towarzystwo Ubezpieczeniowe 2014 roku w głosowaniu agentów sieci Asist”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w głosowaniu. Wasze opinie są dla nas bardzo ważne.