Asist ponownie „Gazelą Biznesu”

Multiagencja Asist w 2015 roku ponownie znalazła się w gronie laureatów rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich polskich firm „Gazele Biznesu” organizowanego przez dziennik Puls Biznesu we współpracy z wywiadownią gospodarczą Coface Poland.

Fakt, że Multiagencja Asist ponownie znalazła się w zestawieniu Gazel Biznesu wskazuje, że jako firma nieprzerwanie się rozwijamy. Cały czas rośnie nasza sieć agentów, która w tej chwili wynosi ponad 3200 osób, poszerzamy także naszą ofertę produktową, aby być coraz atrakcyjniejszym partnerem biznesowym. Wszystkie podejmowane przez nas działania mają swoje odzwierciedlenie w rosnącym wyniku finansowym. Duży wkład w ten sukces mają zarówno pracownicy multiagencji, jak również współpracujący agenci i zakłady ubezpieczeń – dodaje Rafał Ćwikliński, Prezes Zarządu Asist Sp. z o.o.

Spółka Asist w latach 2012-2014 roku wypracowała wzrost przychodów na poziomie 192,52% co pozwoliło jej na otrzymanie tytułu Gazeli Biznesu 2015. Zestawienie ukazało się w tym roku po raz szesnasty. Asist Sp. z o.o. pojawiła się w rankingu po raz drugi. Pierwszy raz spółka została uhonorowana tytułem „Gazela Biznesu” w 2014 roku.

Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Multiagencja Asist istnieje od 2003 roku i zajmuje się organizacją i obsługą sieci agentów ubezpieczeniowych na terenie całego kraju. Z Asist współpracuje już ponad 3200 agentów, którzy w ramach jednej umowy otrzymują możliwość sprzedaży produktów dwudziestu towarzystw: czternastu oferujących ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe oraz – za pośrednictwem siostrzanej spółki Seguria – sześciu towarzystw życiowych i inwestycyjnych.