Zgoda KNF na przejęcie LINK4 przez PZU

W związku ze zgodą KNF na przejęcie towarzystwa LINK4 przez PZU, prezes LINK4 Roger Hodgkiss wydał komunikat, który, z racji rangi tego wydarzenia oraz dużego zainteresowania współpracujących z nami agentów, publikujemy. Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem.

Szanowni Państwo,image005

 

KNF wydał dziś zgodę, aby nowym właścicielem LINK4 został PZU. Intencją PZU jest utrzymanie LINK4, jako oddzielnej spółki. Dla PZU LINK4 jest bardzo cennym aktywem, zwłaszcza w takich obszarach jak multiagencje.

 

Wierzę, że zmiana właściciela na PZU oznacza zmianę na lepsze dla LINK4. PZU świetnie rozumie polski rynek, ma ogromny kapitał gotowy do inwestowania, ubezpieczeniowe know-how we wszystkich liniach biznesowych oraz oferuje szerokie i długoterminowe perspektywy rozwoju. To dla LINK4 bardzo duża szansa.

 

Dla PZU LINK4 będzie testerem innowacji, unikalnych produktów i rozwiązań. LINK4 jest mniejszą firmą i bardziej elastyczną. Łatwiej nam wdrażać nowości i je później modyfikować z korzyścią dla firmy i Klientów, a także naszych partnerów biznesowych.

 

Jestem pewien, że dzięki pozycji PZU LINK4 stanie się jeszcze bardziej atrakcyjnym partnerem dla Państwa, zwiększy się konkurencyjność naszej firmy i nadal będziemy kontynuować naszą owocną współpracę.

 

Z poważaniem,

Roger Hodgkiss, prezes LINK4